Logitech Grey, Wireless Mouse,
| All | |
| Aku eluiga | 12 months month(s) |
| Aku mahutavus | 1 x AA battery Ah |
| Akutehnoloogia | 1 x AA battery |
| Bruto Sügavus (mm) | 215.00 mm |
| Brutokaal | 0.167 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 100.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 155.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 75.2 g g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows Vista , Windows 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS X 10.5 or later Chrome OS Linux kernel 2.6+ USB port. |
| Mõõdud (l x s x k) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Muud funktsioonid | 3 buttons, scroll wheel |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Paber/Papp | 38 g |
| Patarei tööiga | 12 months year(s) |
| PET | 29 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Sisseehitatud aku | 1 x AA battery |
| Taara kaal (kg) | 0.067 kg |
| TI kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tööala | 10 m mm |
| Toote värv | Grey |
| Traadita ühendus | Advanced 2.4 GHz |
| Tüüp | Wireless Mouse |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: logitech grey, wireless mouse, 910-002235, logitech, hiired




